Vietos savivaldos dienos proga apdovanojimas

Už šaunias sėkmingas iniciatyvas, pastangas ir darbus, kuriant Vilnių 2018m. spalio 10 dieną Vilniaus savivaldybės meras Remigijus Šimašius miesto Rotušėje apdovanojo eilę žmonių, tarp kurių ir Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacijos (LGTAO) vadovė Brigita Kymantaitė.

„Jūs miesto labui ir gerovei darote daugiau, nei reikalauja einamos pareigos, neskaičiuodami darbui atiduoto laiko. Džiaugiuosi žinodamas, kad dirbame komandoje, kuri nuoširdžiai linki savo miestui šviesos, jaukumo ir gerovės, o vilniečių norai, lūkesčiai ir viltys tampa realiais darbais, kurių dėka dauguma gyventojų jaučia, kad Vilnius yra geriausias miestas gyventi,“ – dėkojo sostinės meras.

Rotušėje iškilmingai padėkota tiems, kuriems labiausiai rūpi Vilnius, kurie turi ambicijų ir energijos kurti pokyčius mieste. Kelios dešimtys darbuotojų gavo atminimo ženklus – „Už nuopelnus Vilniaus savivaldai“. Vilniaus meras pabrėžė, kad šiandien pagerbiami tie, kurie moka tartis ir kalbėtis su miestiečiais, kurie išklauso ir padeda išspręsti problemas.

LGTAO vadovė Brigita Kymantaitė bendradarbiavimą su Vilniaus miesto savivaldybės atstovais pradėjo daugiau nei prieš dešimt metų. Per šį laikotarpį su savivaldybės atsakingais specialistais glaudžiai dirbama gyvūnų laikytojų švietimo, benamių gyvūnų populiacijos kontrolės, gyvūnų laikymo taisyklių tobulinimo bei įgyvendinimo srityse.

Šaltinis Vilniaus miesto savivaldybė

Mūsų šalis laukia pokyčių – prisidėk prie gyvūnų apsaugos Lietuvoje