Kėdainių mokyklose vyks pamokos apie saugų elgesį su šunimis

Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija, bendradarbiaudama su Kėdainiuose veikiančia gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“, siekia užtikrinti, kad Kėdainių rajono savivaldybėje kasmet mažėtų apkandžiotų vaikų, be priežiūros paliktų augintinių ar benamių gyvūnų skaičius. Tuo tikslu šiais metais pradedamos organizuoti „Saugaus ir atsakingo elgesio su šunimis“ pamokos 1-12 klasių mokiniams visose Kėdainių rajono savivaldybės mokyklose.

Pamokas klasėms, pagal iš anksto suderintą laiką, nemokamai organizuos ir ves organizacijos atstovė.

Lietuvos mokyklas jau pasiekė pirmą kartą šalyje išleistos mokymo priemonės, skirtos ugdyti saugų ir atsakingą vaikų elgesį su šunimis. Projekto „Pamokos su gyvūnais“ organizatoriai išleido 1-12 klasių mokytojams skirtas mokymo priemones, kurių rinkinį sudaro šešios skirtingo amžiaus vaikų ugdymo knygos, mokomieji filmukai bei plakatai.

„Pamokos su gyvūnais“ mokomoji medžiaga atitinka Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą žmogaus saugos bendrąją programą, pagal kurią žmogaus sauga kaip atskiras arba integruotas dalykas mokyklose yra dėstoma visus 12 metų. „Pamokos su gyvūnais“ mokomoji medžiaga atitinka Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą žmogaus saugos bendrąją programą, pagal kurią žmogaus sauga kaip atskiras arba integruotas dalykas mokyklose yra dėstoma visus 12 metų.

Prisidedant prie pamokų turinio apie saugų elgesį su gyvūnais įvairovės, projektą papildėme organizacijų atstovo specialiai paruoštomis pamokomis įvairaus amžiaus mokiniams. Kėdainiai yra pirmoji ir šiai dienai vienintelė savivaldybė Lietuvoje, kurioje sudaroma galimybė pakviesti specialistą tokio tūrinio pamokos pravedimui.  Jei esate Kėdainių rajono savivaldybės mokytojas ir pageidaujate, kad jūsų klasei būtų vedama “Saugaus ir atsakingo elgesio su šunimis” pamoka, prašome kreiptis el. laišku svietimas@gyvunuapsauga.lt arba tel. +370 67878207 (Rasa Griškevičiūtė). Gavę jūsų laišką ar skambutį atvyksime suderinti pamokų vedimo planą, laiką ir kitas reikalingas detales.

Mūsų šalis laukia pokyčių – prisidėk prie gyvūnų apsaugos Lietuvoje