Mažas kolektyvas – už dideles permainas

2016-11-23

Lietuvos augintinių gerovei neabejinga šunų ir kačių pašaro gamintoja „Royal Canin” Lietuvoje turi vienuolika darbuotojų. Tačiau, net ir būdamas mažas, šis stipria bendra vizija besivadovaujantis kolektyvas svariai prisideda prie šalies gyvūnų gerovės.

Rugsėjo pabaigoje Vilniuje praūžus Europos gyvūnų augintinių gerovės ir apsaugos konferencijai kalbėjomės su renginio rėmėjo – bendrovės „Royal Canin” – požiūrį į verslo socialinę atsakomybę.

„Mums buvo didelė garbė būti pirmą kartą Lietuvoje vykusio tokio renginio partneriu. Konferencija suvienijo įvairių organizacijų atstovus vienam tikslui – kurti šviesesnį rytojų už mus silpnesniems gyvūnams”, - sakė „Royal Canin” mokslinės komunikacijos specialistė Rimgailė Gvildė.

Daugiau nei keturiasdešimt metų gamindami išskirtiniams mitybos poreikiams pritaikytus pašarus augintiniams, „Royal Canin” turi sukaupę daug žinių apie sveiką šunų ir kačių mitybą.

„Galime ir norime šiomis žiniomis dalintis su Lietuvos gyvūnų augintojais, nes taisyklingos šunų ir kačių mitybos klausimai kyla dažnam gyventojui. Žmonės vis labiau domisi ne tik savo, bet ir augintinių sveika mityba”, - pastebi R.Gvildė.

Pasak jos, Lietuvoje dar vis išlieka populiarius augintinių mitybos būdas – nuo stalo.

„Tačiau tai, kas tinka žmogui, visiškai netinka šuniui ar katei. Juk šuo – ne žmogus, o katė – tai ne mažas šuo. Viena iš gyvūnų laisvių yra laisvė nuo troškulio ir bado, tad mums labai svarbu, jog šią laisvę suprastų kiekvienas žmogus ir būtų atsakingas už savo augintinius ir jų mitybą”, - sakė „Royal Canin” atstovė.

Visgi R.Gvildė pastebi ir džiaugiasi, kad po truputį tobulėjame šioje srityje: „Tikiu, kad prie to prisideda ir mūsų veikla. Remiame įvairius renginius, kurie yra susiję su augintinių gerove Lietuvoje, įvairių renginių bei seminarų metu vykdome edukacinę veiklą. Tikime, kad padėti būtina – juk dauguma prieglaudų ir pagalbos gyvūnams organizacijų yra susikūrusios ne dėl finansinės naudos, o dėl to, kad pagelbėtų nuskriautiems gyvūnams”.

Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacijos vadovė Brigita Kymantaitė pastebi „Royal Canin” kolektyvo atsidavimą: „Esu dėkinga už ne pirmą kartą šios bendrovės suteikiamą paramą projektams, svarbiems Lietuvos augintinių gerovei. Tačiau ne mažiau nei finansinė pagalba yra svarbus ir nuoširdus „Royal Canin” kolektyvo noras padėti Lietuvos šunims ir katėms”.